Ne oldu da Trabzonspor Tolgay Arslan’dan vazgeçti?.. İşte perde arkası

Ne oldu da Trabzonspor Tolgay Arslan’dan vazgeçti?.. İşte perde arkası

233
0
PAYLAŞ

Hacıosmanoğlu’nun açıklamalarından satırbaşları şu şekilde:

“Beşiktaş’la ilişkimiz bozulmasın diye masadan kalkmamız doğru değil. Birileriyle yarışa girmiyorsunuz. Yarışa girmek de doğru değil. Biz yaklaşık 4-5 aydan beri takip ediyoruz. Ara ara görüşmelerimiz oldu. Gerek babasıyla, gerek oyuncuyla. Bu 5-10 günlük bir mevzu değil. Sadece Tolgay Arslan değil, Tolga Ciğerci de vardı. Ancak, o sakat diye listemizden çıkardık.”

“JEST OLSUN DİYE KALKTIK GİTTİK”

“Babası, İngiltere’den ve İtalya’dan teklifler var dedi, Tolgay’ın Bundesliga’da devam etmesini istiyorum dedi. Görüşmeler devam etti. Hocamız, CEO’muz defalarca konuştu. Eşininin ikna edilmesi lazımdı, 2-3 gün ailece yemek yendi. Eşi de ikna oldu. Yanından da beni aradılar, Metin ile konuşurken Tolgay espri yaptı.

Tolgay; “Metin’i gönderiyorsun, niye gelmiyorsun” dedi. Ben de “Sen yeter ki gelmek iste, ben akşam gelirim” dedim. Hocamızla, jest olsun diye akşam kalktık gittik. Oturduk yemeğimizi yedik. Hanımı da oradaydı. Onunla da konuştuk. Çocuklarına hediyeler verdik. 12-1’den sonra menajerimle de konuşursunuz şartları dedi.”