Mahmut Uslu: “Yarsuvat’ı 2. kez uyarıyoruz”

Mahmut Uslu: “Yarsuvat’ı 2. kez uyarıyoruz”

183
0
PAYLAŞ

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Fenerbahçe’de Başkanvekili ve Genel Sekreteri Mahmut Uslu, gündemle ilgili açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat’ın ”Fenerbahçe’yi Galatasaraylılar kurdu” söylemine cevap veren Uslu, ”Sayın başkanın yaşına ve konumuna hürmeten 2. kez birşey söylemiyoruz. Ancak sayın Yarsuvat kendi kulübünün sorunlarıyla ilgili olarak konuşsa Cavcav’laşmasa daha iyi olur” dedi.

“Transfer için çalışmalarımız sürüyor”

Devre arasında kadrolarını takviye edip etmeyecekleri ile ilgili gelen soruları yanıtlayan Uslu, ”Transfer için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Devre arasında oyuncu transferi zordur. Biz de kiralık bakıyoruz. Erkan Zengin beğendiğimiz bir futbolcu, hocamız da istiyor diye Eskişehirspor’u aradık telefon ettik. Bize bonservis için ilk başta 500 bin Euro denildi. Sonra durum değişti” ifadelerini kullandı.

‘Havuzda ayrıcalığımız olmalı’

Havuz konusuna da değinen Mahmut Uslu, ”Havuzda bizim ayrıcalığımızın olmasını yıllarca söyledik. Bizim açıkca hakkımız yeniyor. Geçtiğimiz günlerde Lazio Başkanı ile yemek yedim. Onlar Inter’den bile az para aldıklarını söyledi. Dünyanın her yerinde durum böyleyken, bizde değil” diye konuştu.