Serdar Ortaç 20 yılda harcadığı parayı açıkladı

Serdar Ortaç 20 yılda harcadığı parayı açıkladı

130
0
PAYLAŞ

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Radikal gazetesinden Armağan Çağlayan’ın sorularını yanıtladı. Kumara olan düşkünlüğüyle tanınan Ortaç, 20 yılda yaklaşık 50 milyon dolar harcadığını söyledi.

Ünlü şarkıcı hayatında üç büyük pişmanlığı olduğunu söyledi. Ortaç üç büyük pişmanlığını şu sözlerle sıraladı; “Birincisi rahmetli Ahmet Kaya‘nın gecesinde bulunmak ve o hatayı yapmak. İkinci pişmanlığım askeri cezaevinde 66 gün yaşadıktan sonra asker kaçağı olmadığımın ispat edilmesi ve beraat etmek, ama hayatımdan 3 buçuk ayı çalmaları. Üçüncü en büyük pişmanlığım kumar”

Kumara düşkünlüğüyle bilinen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, 20-25 yılda yediği parayı da hesapladı.

Bir şey soracağım tahminen 20 25 yılda kaç para kazanmışsınızdır?

” 20 yıl 365 çarpı 20, haftanın 150 günü çalışsam, her sene 100 hün diyelim 10 senede bin gün eder, 20 senede iki bin gün eder. İki bin gün ortalaması elli bin olsa 100 milyon TL yani 50 milyon dolar.

Siz 50 milyon doları yediniz yani çatır çatır.

Çok güzel afiyetle yedim.! Harika bir hayat yaşadım hepsini de yedim!

Birde bunları saymıyoruz. Sattığınız besteleri kasetlerin gelirlerini!

“Şöyle söyleyeyim, İstiniye Park açılmamıştı, yoktu daha, İstine Parkın tepesinde 4 tane villam vardı. Her biri 5 katlı, hepsinin kapalı açık havuzu vardı. Her biri 5’er 10’ar milyon dolardı, hepsini sattım. 6 tane arabam vardı, hepsini sattım. Şimdi kiralık arabam var! Chloe bunları söylememe kızıyor ama, 50 milyon lira baya büyük bir para. Ama şunu söyleyeyim Serdar Ortaç ismi 100 trilyona satın alınamaz. Bu ismi alamazsın yani, bende alamam. Yani 200 sene sonra çocuğumun “bilsem ki bir daha hiç dönmeyeceği söyleyecek”, bunun parayla karşılığı yok, hala elim ayağım tutuyor, hala yazıyorum ve çokta güzel şarkılar yazacağım da, hala konserlerimi kapı önünde versem yine 50 bin 100 bin kişi toplarım. Sana sorayım Serdar Ortaç ismi zirveden düşmesine dair bir olasılık olabilir mi? Bence ölene kadar starım.”