Katy Perry ödül törenine plaj terliğiyle geldi

Katy Perry ödül törenine plaj terliğiyle geldi

209
0
PAYLAŞ

Pop müziğin prensesleri, dün akşam gerçekleşen LA Moda Ödülleri töreninde bir araya geldi. Modanın en iyilerinin ödüllendirildiği geceye katılan konuklar arasında nadiren bir araya gelebilen Katy Perry, Rihanna ve Miley Cyrus vardı.

Giyim tarzları, müzikleri ve özel hayatlarıyla magazin basının gündeminden düşmeyen üç isim, töreni ön sıradan birlikte izledi. Basın mensupların yoğun ilgi gösterdiği üç isim, tercih ettikleri kıyafetlerle bir kez daha adlarından söz ettirmeyi başardı.

Miley Cyrus, yarım kollu beyaz pullu bir tişörtün altına giydiği topuklu ayakkabılarıyla ödül törenini ağırlığını yakalamaya çalışırken Katy Perry pembe abiye elbisesini birçoğumuzun şıpıdık terlik diye adlandırdığı plaj terliğiyle tamamladı.

Gecede “En İyi Kadın Kıyafetleri Tasarımcısı” ödülüne layık görülen Jeremy Scott, yaldızlı pantolonuyla dikkat çekti. Scott’ın hemen yanında oturan Rihanna ise Scott’ın pantolonuyla benzer renkteki kürklü ceketten bozma bir elbiseyle katıldı. Yan yana oturan Rihanna ve Scott bir takımı paylaşmış gibi görünüyordu.