Kardashian’ın babası trafik kazası geçirdi

Kardashian’ın babası trafik kazası geçirdi

131
0
PAYLAŞ

ABD’li reality tv yıldızı Kim Kardashian’ın 65 yaşındaki olimpiyat şampiyonu üvey babası Bruce Jenner Los Angeles’da bir kadının hayatını kaybettiği 5 çocuğun ve 2 yetişkinin ise yaralandığı bir trafik kazasına karıştı.

Son günlerde cinsiyet değiştireceği yönündeki iddialarla gündeme gelen ve önümüzdeki günlerde bu konuda detaylı bir röportaj vermesi beklenen Jenner’in kazadan yara almadan kurtulduğu belirtildi.

Jenner’in Cadillac Escalade model otomobili ile içinde yaşlı bir kadının bulunduğu Lexus marka bir araca çarptığı ve çarpmanın etkisiyle bu aracın trafiğe doğru savrulduğu belirtildi. Araçtaki kadının hayatını kaybettiği, kazaya karışan diğer dört araçlardaki çocuk ve yetişkinlerin ise hastaneye kaldırıldığı açıklandı. Polis yetkilileri hastaneye kaldırılanlar arasında sadece bir aylık bir bebek de bulunduğunu belirtti.

Kaza sırasında uyuşturucu madde ya da alkol etkisinde olmadığının belirlenebilmesi için bir dizi teste tabi tutulan Jenner’ın bu testleri sorunsuz bir şekilde geçtiği belirtildi.