Hülya Avşar’dan Yıldız Tilbe açıklaması

Hülya Avşar’dan Yıldız Tilbe açıklaması

247
0
PAYLAŞ

Hülya Avşar, sosyal medya üzerinden kendisine hakaret eden Yıldız Tilbe ile ilgili konuştu.

İşte Hülya Avşar’ın o açıklaması…

“Biz onu öyle kabul ettik. Belli ki birileri Yıldız’ı doldurmuş. Halbuki ben ona çirkin demek istemedim. Aksine Yıldız’ın bir tarzı olduğunu söyledim. Güzel tavırdır, davranıştır. Yarışmadaki kızın çok güzel olduğunu gördüm. Yıldız’a çirkin demek istemedim ama kız güzel, Yıldız’ın tarzı ise esmer, kız mavi gözlü sarışın, aradaki farkı anlattım.” Avşar Tilbe’nin tweetleri için “Canı sağ olsun” yorumunu yaptı.

Yıldız Tilbe kılığında giyinen yarışmacıya az puan veren Avşar, “Çünkü fazla güzelsin” dedi. Tilbe, Twitter’da bu sözlere ateş püskürdü.

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde Yıldız Tilbe taklidi yapan Gülşah, dansı ve kıyafetleriyle ilgi çekti. Eleme Gecesi’ne özel olarak jürinin arasında yer alan Hülya Avşar ise, yaptığı yorumla Tilbe’yi çıldırttı. Gülşah’ın dansıyla ve giyimiyle Yıldız Tilbe’yi başarıyla taklit ettiğini söyleyen Hülya Avşar, “Ama ona benzememişsin. Sebebi de sen güzel bir kızsın” dedi.

Avşar’ın bu sözlerine hayli kızan Yıldız Tilbe, tepkisini Twitter ‘da dile getirdi. “Benim güzelliğimi ölçmek senin gibilere kalmadı” diyen Tilbe, ağır sözler sarf etti.

İŞTE O TWEETLER;