AK Parti İstifa Tartışmalarına Son Noktayı Koydu

AK Parti İstifa Tartışmalarına Son Noktayı Koydu

35
0
PAYLAŞ
AK Parti İstifa Tartışmalarına Son Noktayı Koydu
AK Parti İstifa Tartışmalarına Son Noktayı Koydu

AK Parti genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal tarafından yapılan açıklamada, ‘Manifesto yarın açıklanacak, çevre dostu bir kampanya olacak. Yarın 40 bin kişiyi ağırlayacağız.’ ifadeleri kullanıldı.

Mahir Ünal, Ankara Spor Salonu’nda basın mensuplarına yaptığı konuşmasında, ‘Bizim bir gerçeklikte genel merkezimiz, bir de sanal ortamda oluşturduğumuz genel merkezimiz olacak. Teşkilatımızın hızlı bir veri alışverişinde bulunduğu, iletişimin kurulduğu bir dijital kampanyamız da olacak. Bu kampanyamız çevre dostu bir kampanya. Görüntü ve ses kirliliği oluşturmayacak. akadaylar.com’u açacağız. Seçim kılavuzumuz, kurumsal kimliğimiz, seçim müziklerimiz olacak. Seçim işleri başkanlarımız seçimi nasıl yürüteceklerini, seçim kılavuzu üzerinden görecekler. Kampanyamızın ilk fazı 1 Şubat – 18 Şubat, ikinci fazı da 19 Şubat – 31 Mart arasında olacak. Bu zaman zarfında televizyonları, gazeteleri ve açık havayı kullanacağız’ açıklamalarında bulundu.

İSTİFA TARTIŞMALARINA SON NOKTAYI KOYDU

Binali Yıldırım’ın TBMM Başkanlığı’ndan istifası hakkında da konuşan Ünal, ‘Binali Bey vakti zamanı geldiğinde kararını açıkladı. Bu CHP’nin yürüttüğü bir spekülasyondu. Binali Yıldırım Bey de açıklamasıyla bu tartışmaya son noktayı koydu’ şeklinde konuştu.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.