Tayland’ı sarsan toplu seks skandalı (+18)

Tayland’ı sarsan toplu seks skandalı (+18)

219
0
PAYLAŞ

Tayland‘ın başkenti Bangkok ’ta Ebi Sauna & Fitness adlı özel bir işletmede fitness salonunda çırılçıplak dolaşan kadınlar ve onların eğlendirdiği erkeklerin videosu gündeme bomba gibi düştü. Özellikle hayat kadınlarının azılı düşmanı haline gelen darbe yönetiminin halen etkin olduğu bir dönemde bu video tam anlamıyla olay yarattı.

Videoda, en az altı erkeğin bulunduğu salonda dört çıplak kadın dans ediyor ve erkekleri cezbetmeye çalışıyor. Milyonlarca Taylandlı internet kullanıcısı bu görüntüleri “iğrençlik abidesi” olarak tanımladı.

Videonun sonunda ise üzerinde sadece beline bağlı havlu bulunan adam cep telefonuyla görüntüleri kaydeden kişiye “Kameranı kapat, video çekmek yasak” diyor.

Salonun sahibi Surapan Surawattanapong (57) yaşananlardan haberi olmadığını ve 5 Aralık günü yılbaşı partisi için salonun kiralandığını iddia etti. Emniyet müdürü Prawut ’un açıklamalarına göre salonun sahibi bir yıl ila 10 yıl arası hapse mahkum edilebilir.

Polis videodaki herkesi ifade vermek üzere çağırdı. Özellikle orada bulunan dört kadına kesinlikle ceza verileceği açıklandı.

Ünlü politikacı Chuvit Kamolvisit bugün Thairath gazetesine yaptığı açıklamada kadın ticareti yapan işletmelerin hep spa ya da fitness paravanıyla bu işi yaptıklarını ve bunun artık eski bir numara olduğunu ifade etti ve “birileri artık gerçekten bu konuda bir şeyler yapmalı” dedi. (DHA)