7 aylık hamile kızı yakarak öldüren Türk aşık çıktı

7 aylık hamile kızı yakarak öldüren Türk aşık çıktı

251
0
PAYLAŞ

Hamile olduğu anlaşılan Maria P.’nin katil zanlısı, Türk olan eski sevgilisi çıktı. Vahşetin detayları ise sarstı. Genç kız yakılmadan önce hayattaymış.

Almanya‘nın başkenti Berlin’de cuma günü bir ormanlık alanda bulunan kadın cesedi ile ilgili korkunç bir gerçek ortaya çıktı. Cesedin 19 yaşındaki Maria P. adlı hamile bir kadına ait olduğu ve üzerine benzin dökülerek öldürüldüğü anlaşıldı.

ÖLMEDEN ATEŞE VERİP YAKTI
Polis olay ile ilgili biri Türk kökenli iki kişiyi gözaltına aldı. Yapılan otopside doğum yapmaya yakın olan genç kadının önce karnından bıçaklandığı ardından henüz ölmemişken üzerine benzin dökülerek yakıldığı belirlendi.

19 YAŞINDAKİ TÜRK AŞIK ÇIKTI
Polis, katil zanlısı olarak 19 yaşındaki bir Türk kökenli Alman vatandaşını ve ona yardımcı olduğu anlaşılan Alman arkadaşının tutuklandığını duyurdu. Korkunç infaza yardım eden Alman gencin cinayeti polise tüm ayrıntılarıyla anlattığı, Maria P.’nin katil zanlısı Türk genç ile bir süre önce ayrıldığını söylediği öğrenildi.

HAMİLE DİYE ÖLDÜRMÜŞ

Polis, cinayetin kadının hamile olması ile ilgili olabileceği üzerinde durulduğunu aktardı. Maria P.’nin üvey babasının da Türk olduğu öğrenildi.

LAKABI ‘SÜPER FISTIK’
Maria P.’nin cesedi ormanlık alanda köpeğiyle yürüyüşe çıkan biri tarafından bulundu. Polis, olay yerinde köpeğin havlamaya başladığını, sahibinin de cesedi fark etmesinden sonra kendilerine haber verdiğini aktarmıştı. Maria P.’ye okulundaki Türk arkadaşları tarafından ‘Süper Fıstık’ lakabı takıldığı öğrenildi.